Agromer Biosan Broşürü

Agromer Biosan Broşürü


Ürün Kodu: kırımlı broşürü 001

Agromer Biosan için yaptığımız tasarımı ve baskısı bize ait olan A4 kırımlı el broşürü çalışması.

Geleneksel pazarlama yöntemlerinden biri olan el ilânları, yıllar geçse bile pazarlama ve iletişim alanında ki konumunu hala koruyor. Cadde ve meydan gibi sürekli kalabalık olan yerlerde dağıtılan el ilanları, kısa sürede birçok kişiye ulaşma imkanı tanır. Potansiyel müşterilerinize erişebilmenizi sağlamanın yanında, markanızın da akılda kalmasına yardımcı olur. El ilanı baskıları sadece dış mekanlarda değil, seminer, konferans, tanıtım günleri gibi çeşitli etkinliklerde de oldukça etkilidir. Profesyonelce hazırlanmış bir ilan, söylemek istediklerinizi kısa ve net bir şekilde ifade eder.

Katlamalı el ilanı baskıları ise, küçük ebatlarına rağmen çok fazla bilgiyi içinde barındırabilir. Yapısı itibariyle birden fazla sayfanın, önlü arkalı olarak kullanımına imkan tanıyan bu ilanlar, birden fazla konuyu aynı broşürde sunabilmenize imkan tanır. 

Bunların yanı sıra standartlaşmış ölçüler de (A5, A4 vb.) broşürlerde kullanım alanına profesyonelce hazırlandığında etkili bir şekilde amacına hitap etmektedir.  Geriye sadece hedef kitle tespiti ve uygun dağıtım ağının sağlanmasına  kalacaktır.